+90 (216) 383 26 76

Ekibimiz

Ekibimiz

Çalışma arkadaşlarımız

Engin YÜKSEL
GENEL MÜDÜR

engin@oryamedikal.com.tr GSM:0542 422 69 73

Erhan ÖZGENÇ
AVRUPA YAKASI BÖLGE SATIŞ VE ÜRÜN SORUMLUSU

erhan@oryamedikal.com.tr GSM:0545 290 69 25

Bayram DEMİR
ANADOLU YAKASI 1. BÖLGE SATIŞ VE ÜRÜN SORUMLUSU

bayram@oryamedikal.com.tr GSM:0530 708 19 91

İbrahim SEL
ANADOLU YAKASI 2.BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU

ibrahim@oryamedikal.com.tr GSM:0530 708 19 90

Mustafa KÖYCÜ
ANADOLU YAKASI KLİNİK DESTEK

mustafa@oryamedikal.com.tr GSM:0533 139 63 61

Furkan SOYAL
ANADOLU YAKASI KLİNİK DESTEK

furkan@oryamedikal.com.tr GSM:0533 155 49 47

Nagihan DİRİ
İTHALAT VE İHRACAT SATIŞ

nagihan@oryamedikal.com.tr GSM:0541 338 15 05

Zeynep ZOR
FATURALANDIRMA

zor@oryamedikal.com.tr GSM:0543 310 35 67

Neşe ZOR
MALİ VE İDARİ İŞLER

nese@oryamedikal.com.tr GSM:0543 875 77 78

Osman BOSTANCI
AVRUPA YAKASI KLİNİK DESTEK

osman@oryamedikal.com.tr GSM:0542 422 69 63

ALİ ÇÖRDÜK
DEPO VE SEVKİYAT SORUMLUSU

ali@oryamedikal.com.tr GSM:0534 406 76 76