+90 (216) 383 26 76

Ekibimiz

Ekibimiz

Çalışma arkadaşlarımız

Engin YÜKSEL
GENEL MÜDÜR

engin@oryamedikal.com.tr GSM:0542 422 69 73

Nagihan DİRİ
İTHALAT VE İHRACAT SATIŞ

nagihan@oryamedikal.com.tr GSM:0541 338 15 05

Neşe ZOR
MALİ VE İDARİ İŞLER

nese@oryamedikal.com.tr GSM:0543 875 77 78

Zeynep ZOR
FATURALANDIRMA

zor@oryamedikal.com.tr GSM:0543 310 35 67

Mustafa KÖYCÜ
DEPO VE SEVKİYAT SORUMLUSU

mustafa@oryamedikal.com.tr GSM:

Bayram DEMİR
ANADOLU YAKASI BÖLGE SATIŞ VE ÜRÜN SORUMLUSU

bayram@oryamedikal.com.tr GSM:0530 708 19 91

Erhan ÖZGENÇ
AVRUPA YAKASI BÖLGE SATIŞ VE ÜRÜN SORUMLUSU

erhan@oryamedikal.com.tr GSM:0545 290 69 25

İbrahim SEL
ANADOLU YAKASI KLİNİK DESTEK VE BİYOMEDİKAL SORUMLUSU

ibrahim@oryamedikal.com.tr GSM:0530 708 19 90

Aykut AYTAŞ
AVRUPA YAKASI KLİNİK DESTEK

aykut@oryamedikal.com.tr GSM:0542 422 69 63

Muhammet ZAFER TOK
ANADOLU YAKASI KLİNİK DESTEK

zafer@oryamedikal.com.tr GSM:0551 204 38 83