+90 (216) 383 26 76

hakkımızda

Hakkımızda

ORYA MEDİKAL şirketimiz 2007 yılında Sağlık sektöründe kardoloji,kalp-damar ve yeni doğan bölümleriyle ilgili hizmet vermeye başlamiş olup,sektörun ihtiyacı olan sipesifik ürünleri üretmek ve hizmet vermeyi prensip edinmiştir.

Hedefi dünyanın ileri gelen üreticilerinden kaliteli ürünleri tedarik edip, Türkiye pazarına sunmak ayrıca Türkiye pazarında eksik olan belli başlı tıbbi gazlar konusunda Türkiyede üretim yaparak sağlık sektöründeki bu büyük boşluğu gidermektir.

ORYA MEDİKAL uluslararası kalite standarlarını karşılamanın öneminin farkında olup,bu bilinç ile ISO 9001:2008 sertifikasını almıştır.ORYA MEDİKAL ürünlerinin dağılımını 7/24 hizmet anlayışı ile Türkiye genelinde Bayilikleri aracılığı ile yapmaktadır.

ORYA MEDİKAL 2007 yılı sonunda Nitrik oksit gazı ile iligili olarak üretim ve pazar arayışına başlamış, 2008 yılının başından itibaren ise tüm Türkiye ve sonrasında yurt dışına pazar dağıtım ağını kurmuştur.

ORYA MEDİKAL Nitrik oksit gazı ile birlikte çalışmalarını yapmaya başladığı ENTANOX,HELİOX, gazları ile ilgili olarak üretim ve satış çalışmlarına devam etmektedir.Firmamız bununla beraber yapay gecici ve kalıcı destek sistemleriyle ilgilide hizmet vermekte olup, sağlık çalışanları ve hasta güvenliğini sağlayacak en uygun ürünlerle çalışmakdatır.