Noxbox

Noxbox Markası ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

ORYA MEDİKAL

Noxbox HakkındaAralık 2015’te kurulan, küresel endüstriyel gaz şirketi Praxair  Inc.’in bir yan kuruluşu olan NOxBOX Ltd, medikal pazar için inhale nitrik oksit iletim ve monitörizasyon cihazlarında uzmanlaşmıştır.

NOxBOX Ltd, şu anda yerel yönetmeliklerle izin verilen hastane içi kullanım için tıbbi cihazlar sağlar. Bünyesindeki  NOxBOXi® Akıllı Nitrik Oksit Gazı İletim ve İzleme cihazı, Nitrojen Dioksit ve Oksijenin doğrudan izlenmesi ile Nitrik Oksit iletimi sağlar.

Praxair Hakkında:

Praxair’de 50’den fazla ülkede 26.000 çalışan ortak bir hedef için birlikte çalışıyor: Gezegenimizi daha üretken hale getirmek. 100 yılı aşkın bir süredir Praxair, hava gibi temel bir şeyi aldı ve onu tesislerin daha temiz ve üretken çalışmasını, gıdaların daha lezzetli olmasını, daha kolay nefes alınmasını ve üretim süreçlerini daha verimli hale getirmenin yollarına dönüştürdü – kısacası, tüm hayatımızı daha iyi hale getirmek için …

Praxair, Inc. hakkında daha fazla bilgiyi www.praxair.com adresinde bulabilirsiniz.


Bizi Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımız aracılığı ile bizi takip edebilirsiniz.Orya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz.
Orya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz
0216 383 26 76


ORYA MEDİKAL

ORYA MEDİKAL şirketimiz 2007 yılında Sağlık sektöründe kardoloji,kalp-damar ve yeni doğan bölümleriyle ilgili hizmet vermeye başlamiş olup,sektörun ihtiyacı olan sipesifik ürünleri üretmek ve hizmet vermeyi prensip edinmiştir.
Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.