Hakkımızda

ORYA MEDİKAL 2007 yılında İstanbul’da Sağlık sektörüne adımını atmıştır. Kalp -damar ve Yenidoğan bölümleri için hizmet vermeye başlamıştır.

ORYA MEDİKAL

Hakkımızda

ORYA MEDİKAL 2007 yılında İstanbul’da Sağlık sektörüne adımını atmıştır. Kalp -damar ve Yenidoğan bölümleri için hizmet vermeye başlayan Oryamedikal, Türkiye’deki bütün hastanelere ulaşarak 7/24 hizmet anlayışıyla hizmet etmeyi hedef haline getirmiştir.

Gelişen teknoloji ve yeniliklere ayak uyduran Oryamedikal, hizmet kalitesini her geçen gün daha da iyi bir konuma getirerek alanında adından verdiği hizmet kalitesiyle söz ettirir hale gelmiştir. Ürün ağını yıllar içinde genişleterek Türkiye’nin yanısıra diğer pazarlara da girerek, ihracat hacmini arttırmıştır.

Uluslararası standart ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemini sahip Oryamedikal , müşteri odaklı, şeffaf, kaliteli çalışma şeklini benimseyerek alanında uzmanlaşarak yoluna devam etmektedir.

Sağlık sektörünün ihtiyacı olan ekonomik ve kaliteli ürünleri müşteriyle buluşturmayı misyon haline getiren Oryamedikal ; ilkeli, müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen çalışma şekliyle faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.


Bize Ulaşın

Covid19 Güvenlik önlemleri nezninde Randevu oluşturarak Orya Medikal Ekibini dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz zaman bize bir e-posta gönderebilirsiniz. Referanslarımızın bize ulaştıracağı tüm önerileri önemsiyoruz.


ADRES

İdealtepe Mahallesi Dik Sokak Eko Plaza No:6
Maltepe/istanbul


TEL

0216 383 26 76


E-POSTA

info@oryamedikal.com.tr


RANDEVU

Randevu almak için TıklayınızOrya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz.
Orya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz
0216 383 26 76


ORYA MEDİKAL

ORYA MEDİKAL şirketimiz 2007 yılında Sağlık sektöründe kardoloji,kalp-damar ve yeni doğan bölümleriyle ilgili hizmet vermeye başlamiş olup,sektörun ihtiyacı olan sipesifik ürünleri üretmek ve hizmet vermeyi prensip edinmiştir.
Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.