Vapotherm

Vapotherm Markası ile ilgili ayrıntılar yer almaktadır.

ORYA MEDİKAL

Vapotherm HakkındaSolunum sıkıntısı çeken her yaştan hastayı tedavi etmek için kullanılan bir araç olan tescilli Vapotherm Yüksek Akışlı Terapiyi geliştirmeye ve ticarileştirmeye odaklanan küresel bir tıbbi teknoloji şirketidir.

Yüksek hızlı terapi, konforlu, küçük çaplı bir nazal arayüz aracılığıyla hastalara yüksek hızda ısıtılmış, nemlendirilmiş ve oksijenli hava sağlayarak noninvaziv ventilasyon desteği sağlar. Yüksek hızlı tedavi sağlayan Precision Flow sistemleri, hastane ortamında solunum sıkıntısı tedavisi için mevcut bakım standardına klinik olarak onaylanmış alternatiflerdir ve birçok sınırlamayı ele alır. 30 Eylül 2021 itibarıyla 3,2 milyondan fazla hasta Precision Flow sistemleri ile  tedavi edildi ve 34.500’den fazla sermaye biriminden oluşan küresel bir kurulu tabanı mevcuttur.

Daha fazla bilgi için  https://vapotherm.com/


Bizi Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımız aracılığı ile bizi takip edebilirsiniz.Orya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz.
Orya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz
0216 383 26 76


ORYA MEDİKAL

ORYA MEDİKAL şirketimiz 2007 yılında Sağlık sektöründe kardoloji,kalp-damar ve yeni doğan bölümleriyle ilgili hizmet vermeye başlamiş olup,sektörun ihtiyacı olan sipesifik ürünleri üretmek ve hizmet vermeyi prensip edinmiştir.
Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.