Kullanım Koşulları

KULLANIM ŞARTLARI VE KOŞULLARI ORYA MEDİKAL

 

www.oryamedikal.com.tr dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ORYA MEDİKAL (“OM”) İnternet mülklerinden herhangi birine ve OM tarafından zaman zaman yayınlanan diğerlerine (topluca “OM web siteleri” olarak anılacaktır) erişerek veya bunları kullanarak ) bu Kullanım Koşullarına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen bu Kullanım Koşullarını ve ayrıca bu referansta yer alan OM’nin Gizlilik Politikasını ve Davranış Kurallarını dikkatlice okuyun. Bu Kullanım Koşullarını, Gizlilik Politikasını ve Davranış Kurallarını kabul etmiyorsanız, OM web sitelerini kullanımınızı derhal sonlandırmalısınız.

Kayıtlarınız için bu Kullanım Koşullarının bir kopyasını yazdırabilir veya kaydedebilirsiniz.

 1. Lisans Verilmesi. Bu Kullanım Koşullarını sürekli olarak kabul etmeniz ve bunlara uymanız koşuluyla, OM web sitelerine erişmek ve bunları kullanmak için size kişisel, geri alınabilir, sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez bir lisans verilir. OM web sitelerini ve OM İçeriğini (aşağıda tanımlandığı gibi) ticari olmayan kişisel kullanımınız için ve başka hiçbir amaç için kullanabilirsiniz. OM, herhangi bir kullanıcının OM web sitelerine erişimini engelleme, kısıtlama veya askıya alma ve/veya herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle bu lisansı feshetme hakkını saklı tutar. OM, bu Kullanım Koşullarında açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutar.
 2. Lisans Kısıtlamaları. Bu Kullanım Koşullarında aksi açıkça belirtilmedikçe veya OM’nın önceden yazılı onayını almadığınız sürece, herhangi bir mülkiyet bildirimini veya etiketini değiştiremez, tercüme edemez, türevlerini oluşturamaz, kopyalayamaz, dağıtamaz, pazarlayamaz, görüntüleyemez, kaldıramaz veya değiştiremezsiniz, kiralayamaz, herhangi bir bilgi alma sistemine (elektronik veya mekanik), OM web sitelerine, herhangi bir OM İçeriğine (aşağıda tanımlandığı gibi) veya bunların herhangi bir kısmına satamaz, alt lisans veremez, klonlayamaz, aktaramaz, kaynak koda dönüştüremez, tersine mühendislik uygulayamaz veya bunlara dahil edemez. Ayrıca, (i) OM web sitelerini, OM İçeriği de dahil olmak üzere, OM web sitelerine yetkisiz erişim elde etmeye veya bunlara yetkisiz erişim sağlamaya yönelik herhangi bir faaliyet dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, yetkisiz veya yasa dışı herhangi bir amaç veya faaliyet için kullanamazsınız; (ii) herhangi bir virüs, solucan, tuzak kapısı, arka kapı, zamanlayıcı, saat, Truva atı veya diğer sınırlayıcı rutin, talimat veya tasarım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere OM web sitelerinin düzgün çalışmasına müdahale etmeyecek; veya (iii) başka herhangi bir kişinin OM web sitelerini kullanmasına ve bunlardan yararlanmasına müdahale etme.
 3. Kabulünüz; Kullanım Koşullarında Değişiklikler. OM web siteleri, yalnızca yürürlükteki yasalar uyarınca yasal olarak bağlayıcı sözleşmelere girebilen kişilere açıktır. Bu Kullanım Koşulları, OM web sitelerini kullanımınız ve erişiminiz ile ilgili olarak siz ve OM arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil eder. OM web sitelerini kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

OM, gözden geçirilmiş Kullanım Koşullarını OM web sitelerinde yayınlayarak bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda tamamen kendi takdirine bağlı olarak revize etme hakkını saklı tutar. OM web sitelerini kullanmanız, kullanımınız sırasında yayınlanan Kullanım Koşullarında yer alan tüm hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. OM web sitelerinde yayınlanan Kullanım Koşullarını düzenli olarak gözden geçirmekten siz sorumlu olacaksınız. Bölüm 23’te belirtilen Tahkim hükmü de dahil olmak üzere bu Kullanım Koşullarında yapılan hiçbir değişiklik, OM’nin bu tür bir revizyon tarihinde veya öncesinde fiili bildirimde bulunduğu bir ihtilaf veya iddia için geçerli olmayacaktır.

 1. Ek Şartlar ve Koşullar. OM’nın Gizlilik Politikası, Davranış Kuralları ve ayrıca OM web sitelerinin belirli bölümleri için geçerli olan ek hüküm ve koşullar (topluca “Ek Hüküm ve Koşullar”) bu referansla birleştirilmiştir. Bu Kullanım Koşulları ile katılmayı seçtiğiniz faaliyete ilişkin Ek Hüküm ve Koşullar arasında bir çelişki olması durumunda, Ek Hüküm ve Koşullar geçerli olacaktır.
 2. Tıklama Sözleşmeleri. OM web sitelerinin belirli alanlarını kullanmadan önce, “Kabul Ediyorum” “Kabul Ediyorum” “Tamam” “Kabul Ediyorum” veya benzer şekilde onaylayan diğer sözcükleri veya eylemleri tıklayarak ek özel hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi belirtmeniz istenebilir. Onayınız veya bir Tıklama Sözleşmesini kabul etmeniz. Bu Kullanım Koşulları ile katılmayı seçtiğiniz etkinlik için herhangi bir Tıklama Sözleşmesi arasında bir çelişki olması durumunda, Tıklama Sözleşmesi geçerli olacaktır.
 3. Kişisel Giriş Bilgileri. OM web sitelerinin belirli özellikleri ve alanları yalnızca kayıt, oturum açma ve/veya ücretli abonelik ile kullanılabilir. Kaydolmanız ve benzersiz bir giriş ve şifre (“Kişisel Giriş Bilgileri”) seçmeniz gerekiyorsa, Kişisel Giriş Bilgilerinizi gizli tutmalısınız. Kişisel Giriş Bilgileriniz size özeldir ve hiçbir koşulda üçüncü şahısların kullanmasına izin veremezsiniz. OM, Kişisel Giriş Bilgilerinizin çalınması, kötüye kullanılması, ifşa edilmesi veya yetkisiz kullanımından kaynaklanan veya bunlarla ilgili hiçbir zarardan sorumlu değildir. Kişisel Giriş Bilgilerinizin herhangi bir yetkisiz kullanıldığının farkına varırsanız veya buna inanırsanız ya da güvenlik endişeleri nedeniyle Kişisel Giriş Bilgilerinizi başka bir şekilde devre dışı bırakmak isterseniz, derhal OM ile iletişime geçmelisiniz.
 4. Gizlilik Politikası. OM’nin veri koruma uygulamaları ve OM’nin kişisel bilgilerinizi kullanması ve koruması hakkında bilgi için, lütfen bu Kullanım Koşullarına dahil edilmiş ve bu Koşulların bir parçası haline getirilmiş olan OM’nin Gizlilik Politikasını okuyun.
 5. Kullanıcı Yükümlülükleri. OM web sitelerini kullanımınızla ilgili olarak tüm geçerli yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasalara ve düzenlemelere uyacağını ve OM web sitelerinin diğer kullanıcılar tarafından kullanılmasına ve bunlardan yararlanılmasına veya OM’nin işleyişine ve yönetimine müdahale etmeyeceğinizi garanti edersiniz. OM web sitelerinden. OM web sitelerine bilgi veya materyal gönderirken, bir OM kayıt formu aracılığıyla sağlanması gereken bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her zaman doğru, doğru, güncel, yetkilendirilmiş ve eksiksiz bilgiler sağlayacaksınız. Tarafınızdan herhangi bir yanlış, yanlış, gerçek olmayan, yetkisiz veya eksik bilgi verilirse, OM web sitelerine erişiminizi ve kullanımınızı sonlandırma hakkını saklı tutar. OM web sitelerini kullanırken, gerçek veya hayali herhangi bir kişi veya kuruluşu taklit etmeyeceğinizi veya OM web sitelerini kullanımınız yoluyla OM dahil herhangi bir tarafı karalamayacağınızı veya başka bir şekilde zarar vermeyeceğinizi garanti edersiniz.
 1. Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik. OM, forumlarda, bloglarda veya diğer web sitelerinde gönderdiğiniz yorumlar veya gönderiler gibi OM web sitelerinde veya bunlar aracılığıyla yayınladığınız içeriğin (“Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik”) sahipliğini iddia etmez. Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriği gönderirken Davranış Kurallarına uyacaksınız. Ayrıca, gönderdiğiniz Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerikten tamamen sizin sorumlu olduğunuzu ve Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriğe sahip olduğunuzu veya bunları kullanma haklarına sahip olduğunuzu kabul edersiniz. Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriği göndererek, işbu belgeyle OM’ye kullanım, indirme, çoğaltma, görüntüleme, dağıtma, OM’nin Gizlilik Politikasına tabi olarak, Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriğin değiştirilmesi ve yaratıcı türev çalışmaları.
 1. Mülkiyet Hakları. OM web sitelerinin içeriği, sınırlama olmaksızın şunları içerir: (i) OM’nin ticari markaları, hizmet markaları, logoları, markaları ve marka adları, ticari takdim şekli ve ticari adları ve diğer ayırt edici tanımlamalar (topluca “OM İşaretleri”); ve (ii) bilgi, veri, materyaller, arayüzler, bilgisayar kodu, veri tabanları, ürünler, hizmetler, yazılım uygulamaları ve araçları, metin, resimler, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve sanat eserleri ve (iii) tasarım, yapı, seçim OM web sitelerinde yer alan veya bunlar aracılığıyla erişilebilen herhangi bir içeriğin derleme, derleme, koordinasyon, ifade, işlevsellikler, uygulamalar, görünüm ve his ve düzenlemesi ((i) (ii) ve (iii) alt bölümlerinde tanımlanan öğeler topluca atıfta bulunulacaktır) burada “OM İçeriği” olarak). OM İçeriği, OM, lisans verenlerinin, sponsorlarının, ortaklarının, reklamcılarının, içerik sağlayıcılarının veya diğer üçüncü şahısların mülkiyetindedir ve Türkiye Devleti telif hakkı, ticari sır, patent ve ticari marka kanunu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kanunlarla korunmaktadır. yanı sıra diğer devlet, ulusal ve uluslararası yasalar, anlaşmalar ve düzenlemeler. Herhangi bir OM İçeriğinin sizin tarafınızdan veya başka herhangi bir kişi veya kuruluş aracılığıyla çoğaltılması, iletilmesi, dağıtılması, satışı, yayınlanması, yayınlanması, dağıtılması veya dağıtılması, OM’den veya söz konusu içeriğin sahibinden ayrıca açık yazılı izin alınmadıkça yasaktır. OM sahibi değilse içerik. OM açık yazılı izni olmadan OM İşaretlerinin herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır. OM web sitelerinden indirmenize, iletmenize, görüntülemenize, yazdırmanıza veya çoğaltmanıza izin verilen herhangi bir OM İçeriğinde görünen bu tür bildirimler dahil olmak üzere, OM İçeriğinde görünen herhangi bir telif hakkı veya diğer bildirimleri değiştiremez, silemez, gizleyemez veya gizleyemezsiniz.
 2. İnternet ve OM web sitelerinin Kullanım Sorumluluğu. İnternetin ve OM web sitelerinin kullanımının riski yalnızca size aittir ve geçerli tüm yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasalara ve düzenlemelere tabidir. OM, İnternet veya diğer iletişim ağları üzerinden OM web sitelerine veya web sitelerinden iletilen herhangi bir iletişimin veya diğer materyalin gizliliğini veya güvenliğini garanti etmez. OM web sitelerini, OM İçeriğini veya Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriği düzeltmek veya güncellemekle yükümlü olmayacaktır ve OM web sitelerinde görünebilecek eksiklikler, yazım hataları veya güncel olmayan bilgilerden sorumlu olmayacaktır. .
 1. Sorumluluk Reddi. OM İçeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla sağlanır, yayınlandığı sırada güncel ve doğru olduğuna inanılır ve yasal, finansal, tıbbi veya danışmanlık tavsiyesi olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmamalıdır. Doktorlar ve diğer kalifiye sağlık bakım pratisyenleri, hizmetlerin sağlanmasıyla bağlantılı olarak mesleki muhakemelerini kullanmalı ve herhangi bir yasal soruyla ilgili olarak yasal tavsiye almalıdır. Üçüncü taraflara yapılan referanslar ve bağlantılar, OM tarafından bir onay veya garanti teşkil etmez ve OM, işbu belge ile her türlü açık ve zımni garantiyi reddeder.
 1. Hasta Bilgileri. OM web siteleri aracılığıyla erişebileceğiniz herkese açık forumlar dahil olmak üzere OM web siteleri, gizli hasta bilgileri (“Hasta Bilgileri”) içerebilir. Eyalet ve federal yasalar ile etik ve ruhsat gereklilikleri, Hasta Bilgilerini başkalarına iletmek de dahil olmak üzere Hasta Bilgilerini alma, ifşa etme veya bunlardan yararlanma yeteneğinizi sınırlayabilecek hasta gizliliğine ilişkin yükümlülükler getirebilir. Hasta Bilgilerinin alınmasını, kullanılmasını, iletilmesini, işlenmesini, alınmasını, rapor edilmesini, ifşa edilmesini veya saklanmasını doğrudan veya dolaylı olarak düzenleyebilecek tüm yasalara uyacağınızı garanti edersiniz. Hasta Bilgilerinin alınması, kullanılması, iletilmesi, işlenmesi, alınması, raporlanması, ifşa edilmesi veya saklanması ile ilgili olarak, varsa, hasta onaylarını ve yasaların gerektirdiği veya tavsiye edilen tüm diğer izinleri veya izinleri almaktan ve sürdürmekten yalnızca siz sorumlusunuz. Hasta Bilgilerinin alınmasından, kullanılmasından veya kötüye kullanılmasından, iletilmesinden, işlenmesinden, alınmasından, raporlanmasından, ifşa edilmesinden veya saklanmasından yalnızca siz sorumlu olacaksınız.
 1. Üçüncü Taraf Bilgileri. OM web siteleri, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan materyalleri, bilgileri, ürünleri ve hizmetleri içerebilir. Makaleler, basın kupürleri, görüşler, tavsiyeler, açıklamalar, hizmetler, teklifler, Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik veya içerik sağlayıcılar ve OM web sitelerinin diğer kullanıcıları gibi üçüncü taraflarca sağlanan diğer bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu tür bilgiler, OM veya bağlı kuruluşlarının değil, ilgili üçüncü tarafın. OM, bu tür üçüncü şahıs malzemelerinin, bilgilerinin, hizmetlerinin veya ürünlerinin kalitesi, ihlal edilmemesi, doğruluğu, eksiksizliği, zamanında olması veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir beyanda bulunmaz veya bunları garanti etmez veya onaylamaz.
 2. Reklamverenler. OM web siteleri üçüncü şahısların reklamlarını içerebilir. OM web sitelerinde reklamların bulunması, reklamı yapılan ürün veya hizmetlerin OM tarafından onaylandığı anlamına gelmez. OM, bu tür reklamların OM web sitelerinde bulunmasının bir sonucu olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca OM web sitelerinde görünen herhangi bir üçüncü taraf reklamcının beyanlarından veya davranışlarından sorumlu veya yükümlü olmayacaktır. Herhangi bir üçüncü taraf reklamcıyla yaptığınız tüm yazışmalardan veya işlemlerden yalnızca siz sorumlusunuz.
 1. Üçüncü Taraf web sitelerine bağlantılar. OM web siteleri, size kolaylık sağlamak için İnternet’teki diğer sitelere bağlantılar (çevrimiçi başlık reklamı aracılığıyla verilen herhangi bir bağlantı dahil) sağlayabilir. Bu diğer siteler, OM üzerinde hiçbir kontrole sahip olmadığı üçüncü şahıslar tarafından yönetilmektedir. Bu tür üçüncü taraf bağlantılarının (OM veya üçüncü bir tarafça sağlanan) görünümü, herhangi bir belirli şirket veya ürünü desteklemeyi amaçlamaz. OM web sitelerine bağlı üçüncü taraf sitelerinden herhangi birine erişmeye karar verirseniz, bunun riski tamamen size aittir.
 2. OM web sitelerine ve OM İçeriğine bağlantılar. Üçüncü taraflarca OM web sitelerine ve/veya OM İçeriğine gönderilen bağlantılar, OM ticari markasını veya logosunu kullanamaz ve OM herhangi bir üçüncü taraf ürününü, iş ilişkisini, hizmetini, amacı, kampanyaları, web sitelerini, içeriği tanıttığını veya desteklediğini ima etmez. veya bilgi. OM web sitelerinin herhangi bir bölümüne verilen herhangi bir bağlantı, bağlantı veren tarafın sorumluluğunda olacaktır. OM, herhangi bir bağlantı veren tarafın OM haklarını ihlal eden veya OM İçeriğinin kesintiye uğramasına veya bozulmasına neden olan herhangi bir bağlantıyı devre dışı bırakmasını veya kaldırmasını talep etme hakkını saklı tutar.
 3. Tazminat. Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, OM Web sitelerini ve/veya OM İçeriğini kullanımınızdan kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bununla ilgili olan tüm iddialara karşı OM Taraflarını savunacak, tazmin edecek ve zarar görmemesini sağlayacaksınız. bu Kullanım Koşulları veya OM web sitelerini ve/veya OM İçeriğini kullanımınızla bağlantılı herhangi bir yükümlülük veya masraf, kayıp, hasar (fiili ve sonuçsal), davalar, hükümler, dava masrafları ve avukatlık ücretleri dahil diğer eylemler. OM, bu tür iddialar hakkında derhal yazılı bildirimde bulunacaktır, ancak bu tür bir bildirimde bulunulmaması, bu tür bir başarısızlıktan dolayı fiilen zarara uğramanız dışında, sizi bu Bölüm uyarınca yükümlülüklerinizden herhangi birinden kurtarmaz ve sizi bu tür yükümlülüklerden kurtarmaz. Bu Bölüm dışında OM Taraflarına karşı sahip olabileceğiniz diğer yükümlülükler.
 4. Süre ve Fesih. Bu Kullanım Koşulları, OM web sitelerini kullanmaya başladığınız anda yürürlüğe girecektir. OM, bildirimde bulunarak veya bulunmadan, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, OM web sitelerine veya bunların herhangi bir bölümüne erişiminizi engelleme ve bu Kullanım Koşullarını feshetme hakkını saklı tutar. Bu Kullanım Koşulları, bunlara uymamanız veya bunları ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak feshedilecektir. OM web sitesini kullanmayı bırakarak bu Kullanım Koşullarını istediğiniz zaman feshedebilirsiniz, ancak bu Kullanım Koşullarının tüm geçerli hükümleri bu tür bir fesihten sonra geçerliliğini koruyacaktır. Fesih üzerine, sahip olduğunuz tüm OM İçeriği de dahil olmak üzere OM web sitelerinin herhangi bir bölümünün tüm kopyalarını imha etmelisiniz.
 5. Tahkim; mekan. Bu i) Kullanım Koşulları, ii) Ek Şartlar ve Koşullar, iii) OM web siteleri ve iv) OM aracılığıyla erişilen veya satın alınan herhangi bir ürün ve hizmetten kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir ihtilaf veya iddia (“İddia”) web siteleri TÜRKİYE TAHKİM KURULU tarafından ticari anlaşmazlıkların çözümüne ilişkin kuralları uyarınca yürütülen işlemlere uygun olarak tek bir tarafsız hakem tarafından çözülecektir. Böyle bir İddia, herhangi bir tahkimde veya diğer yasal takibatta, bir sınıfın parçası veya temsilcisi olarak değil, yalnızca bir birey olarak sizin tarafınızdan ileri sürülecektir. Tahkim İSTANBUL Anadolu Adliyesinde yapılacaktır. Hakeme yapılan tüm sunumlar, yargılamalar ve karar gizli olacaktır. Tahkim, asgari keşifle hızlandırılmış bir temelde yürütülecektir. Hakemin kararı nihai ve bağlayıcı olacaktır. İstanbul ili mahkemeleri ve/veya Illinois Kuzey Bölgesi için Birleşik Devletler Bölge Mahkemesi (a) bir tahkim kararının tenfizine ilişkin herhangi bir dava veya (b) tahkime izin verilmemesi durumunda münhasır yargı yetkisine ve mahkeme yerine sahip olacaktır. yasa gereği, bu Kullanım Koşullarından kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir İddia. Bu tür mahkemelerin münhasır yargı yetkisine ve yerine koşulsuz ve geri dönülmez bir şekilde boyun eğmeyi kabul edersiniz ve bu yargı yetkisine ve mahkeme yerine, kişisel yargı yetkisinin olmaması, uygunsuz forum veya başka nedenlerle itiraz etmeyeceksiniz. TÜM TARAFLAR HERHANGİ BİR YASAL İŞLEMDE JÜRİ TARAFINDAN YARGILANMA HAKKINDAN GERİ DÖNÜŞÜ KESİNLİKLE FERAGAT EDER. OM, yasa veya hakkaniyet çerçevesinde kendisine sunulan tüm hakları ve çareleri saklı tutar.

Taraflardan hiçbiri toplu veya temsili temelde herhangi bir tahkime rıza göstermez veya kabul etmez ve hakemin toplu veya temsili temelde tahkime devam etme yetkisi yoktur. Hiçbir tahkim, tüm tarafların rızası olmadan başka bir tahkim yargılamasıyla birleştirilmez. Bu tahkim hükmünün bir toplu davaya veya sınıf çapında tahkime katılma veya takip etme hakkınızı kısıtlamasının uygulanabilirliği ile ilgili herhangi bir iddia veya ihtilaf, yalnızca İstanbul Anadolu Adliyesine veya bulunduğu herhangi bir İstanbul ili mahkemelerine götürülecektir

 1. Geçerli Kanun. Bu Kullanım Koşulları ve OM web sitelerini kullanımınızla ilgili tüm hususlar, İstanbul ili’nde yapılan ve yürütülen ve tamamıyla gerçekleştirilen sözleşmeler için geçerli olan İstanbul ili yasalarına tabi olacak, bu yasalara göre yorumlanacak ve uygulanacaktır. hukuk ilkelerinin seçimine ilişkindir. Ne Bilgisayar Bilgi İşlem Yasası ne de Uluslararası Mal Satış Sözleşmelerine İlişkin Birleşmiş Milletler Sözleşmesi geçerli değildir ve bunların uygulanabilirliği açıkça hariç tutulmuştur. Her türlü ve tüm sözleşmelerin ve/veya elektronik formdaki bildirimlerin basılı kopyaları, herhangi bir yasal, soruşturma veya düzenleyici işlemde kabul edilebilir.
 2. Feragat ve Bölünebilirlik. OM bu Kullanım Koşullarındaki herhangi bir hakkı veya hükmü uygulamaması veya uygulamaması, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün yetkili bir mahkeme tarafından geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, söz konusu hüküm kanunun en geniş kapsamına kadar uygulanacaktır ve diğer tüm hükümler tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalacaktır.
 3. Sözleşmeyi Tamamlayın. Bu Kullanım Koşulları, herhangi bir revizyon, referans olarak dahil edilen her türlü Ek Hüküm ve Koşullar ve herhangi bir Tıklama Anlaşması ile birlikte, OM web siteleri ve sizin tarafınızdan kullanımıyla ilgili olarak sizinle OM arasındaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve önceki tüm hükümlerin yerine geçer. OM web sitelerinin kullanımına ilişkin yazılı veya sözlü iletişim.
 1. İletişim Bilgileri. Bu Kullanım Koşulları veya OM web siteleri ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen “Bize Ulaşın” sayfamızı ziyaret edin.
 2. Zamanaşımı Süresi. Aksine herhangi bir tüzük veya yasaya bakılmaksızın, OM web sitelerini kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir iddia veya dava nedeni, bu iddia veya dava nedeninin ortaya çıkmasından sonraki bir (1) yıl içinde tarafınızca dosyalanmalıdır veya sonsuza kadar sürecektir.
 3. OM web sitelerinin ve OM İçeriğinin Amerika Birleşik Devletleri dışında kullanımı. OM, OM web sitelerine veya OM İçeriğine Amerika Birleşik Devletleri dışında erişim veya kullanımla ilgili hiçbir iddiada bulunmaz. OM web sitelerini veya OM İçeriğini TÜRKİYE DEVLETİ dışında kullanır veya bunlara erişirseniz, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız ve bu Kullanım Koşullarına ek olarak yargı bölgelerini yöneten yasa ve yönetmeliklere uymaktan sorumlusunuz.Orya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz.
Orya Medikal Logo

Önemsiyoruz, Yapabiliriz
0216 383 26 76


ORYA MEDİKAL

ORYA MEDİKAL şirketimiz 2007 yılında Sağlık sektöründe kardoloji,kalp-damar ve yeni doğan bölümleriyle ilgili hizmet vermeye başlamiş olup,sektörun ihtiyacı olan sipesifik ürünleri üretmek ve hizmet vermeyi prensip edinmiştir.
Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.Bu sitenin Web Tasarım işlemleri Türk Web Tarafından gerçekleştirilmektedir.